Přiznejte se. Kdo se chystá 5. listopadu kempovat před háemkem, aby ulovil ty nejlepší kousky z jeho nové kolaborace s francouzským módní domem Balmain? Že ještě nevíte? Mám pro vás fotky celé kolekce včetně cen (v dolarech), které se konečně dostaly na světlo světa tento týden. Třeba vám to pomůže v rozhodování.

Mám z kolekce smíšené pocity. Absolutně miluji sako, které už nějaký ten pátek promuje Kendall Jenner (ano, to je ta slavná modelka, nevlastní sestra Kim Kardashian a momentálně jedna z největších celebrit v USA – hned po Kim a svém otci Caithlyn, poté co se nechal přeoperovat na ženu). Víc to asi není třeba rozpitvávat. To sako je ale super! O dost míň super je jeho cena, $550, takže něco lehce nad třináct tisíc korun.

Balmain podzim 2012 vs. Balmain for H&M (Kendall Jenner)

Balmain podzim 2012 vs. Balmain for H&M (Kendall Jenner)

Na druhou stranu, podobné sako uvedla značka Balmain v kolekci z roku 2012 za asi desetinásobnou cenu, takže to celkem výhodná koupě je. Záleží na vaší perspektivě. Nenechte se ale vylekat hned na začátek. Mezi kousky za cenu měsíčního nájmu se najdou i takové za mnohem lákavější ceny, a to i pro pány! Podívejte se sami:

 

DÁMSKÁ KOLEKCE:

 

PÁNSKÁ KOLEKCE:

 

Kromě saka mám v kolekci pár dalších favoritů, jako třeba saténové kalhoty, psaníčko, nebo vojenský kabát a košili pro manžela. Pátého listopadu ale budu na Aljašce a tam nějaké stání fronty před H&M nehrozí. To radši půjdu na medvědy. Pokud ale wifi dovolí, možná zkusím štěstí online. Vím, že mi to nezabere víc jak deset minut. S “high fashion” kolekcema pro H&M to je totiž jak s lístkama na Madonnu. Hned vyprodáno.

Tak hodně štěstí při lovu;)

Vaše L.